Predsjednica Udruge "OSI" Kutina, Jozefina Kranjčec, u ponedjeljak 18.06.2018.godine, potpisala je Ugovor o financiranju za 2018.godinu s Gradom Popovača za projekt nazvan "Pokloni mi osmjeh".

popovača1 Grad Popovača naš je dugododišnji davatelj financijskih sredstava koje trošimo namjenski i prema proračunu a sve u korist naših članova, prvenstveno s područja Grada Popovače na kojem Udruga djeluje. Od srca se zahvaljujemo gradonačelniku Josipu Miškoviću koji svake godine odvoji sredstva za našu Udrugu i uvijek je spreman na razgovor i suradnju.

Zahvaljujući financijskoj podršci Grada Popovače, zaista ćemo ispuniti cilj projekta a to je osmijeh naših članova koji nam poklanjaju cijele godine a nama je to najvažnije.

popovača