Četvrtak, 24 Svibanj 2018

Održana radionica povodom obilježavanja "3.prosinca- Međunarodnog dana OSI" i "5.prosinca- Međunarodnog dana volontera" u 3.b razredu OŠ Stjepana Kefelje

Dana 1.12.2017.godine održali smo edukativnu radionicu u 3.b razredu OŠ Stjepana Kefelje u Kutini na temu obilježavanja Međunarodnog dana OSI i Međunarodnog dana volontera.

Radionicu su održali Martina Turkalj i Mladen Butina (Grga) kao volonter. Predstavili su učenicima život osoba s invaliditetom kroz radionice na kojima su učenici "na svojoj koži" pokušali osjetiti kako je imati invaliditet, te su naučili vrste invaliditeta i znak za svaki.

Na kraju su naučili kako su osobe s invaliditetom isto prije svega normalne osobe koji nam mogu biti prijatelji, od kojih možemo puno toga naučiti i nikada ih ne smijemo izolirati iz naše zajednice.

rsz dsc01423rsz dsc01426rsz dsc01447rsz dsc01482rsz dsc01515