DSCN0530 Medium

U Kutini, 30.03.2016. godine, održana je Redovna izborna Skupština LAG-a „Moslavine. Na Skupštini je bio prisutan 61 predstavnik od ukupno 89 redovnih članova LAG-a Moslavine. Obzirom da je Udruga „OSI“ Kutina također član LAG-a Moslavine, prisustvovala je na skupštini sa svojim predstavnicima.

Jedna od točaka Dnevnog reda bila je Donošenje Odluke o prihvaćanju Strategije. Članovima je predstavljen nacrt nove Lokalne razvojne strategije LAG-a „Moslavine“ za razdoblje od 2014. do 2020. godine. Predstavljanje je održala  konzultantica Bojana Markotić–Krstinić.

Slijedeća točka bila je izmjena i dopuna Statuta. Na ovoj su se Redovnoj izbornoj skupštini birali: predsjednik i dva dopredsjednika LAG-a, 15 članova Upravnog odbora LAG-a i članova Nadzornog odbora LAG-a.

DSCN0538 Medium   DSCN0543 Medium

Skupština LAG-a „Moslavine“ jednoglasno je donijela odluku o izboru predsjednika i 2 dopredsjednika LAG-a „Moslavine“. Za predsjednika je ponovno izabran Andrija Rudić, dok su za dopredsjednike izabrani Marko Magdić i Velimir Žunac.Izabrano je i 15 članova UO.

Skupština LAG-a „Moslavine“ također je jednoglasno donijela odluku i o izboru 5 članova Nadzornog odbora LAG-a „Moslavine, a to su: Josip Mišković, predsjednik NO, te Javor Bojan Leš, Dinko Pirak, Vesna Glavica Svoboda i Zlatko Hrastić, članovi NO.

Na kraju Skupštine nazočnima se obratio ponovno izabrani predsjednik LAG-a „Moslavine“ Andrija Rudić, te se zahvalio članovima na ukazanom povjerenju i naglasio da će i dalje nastaviti djelovati na dobrobit svih članova LAG-a.

DSCN0568 Medium