Udruga osoba s invaliditetom distrofije, cerebralne i dječje paralize i osoba s tjelesnim invaliditetom Grada Siska organizirala je, dana 12.06.2015.g., 15.tradicionalno druženje osoba s invaliditetom iz cijele Hrvatske.

Događaj su održali u Starom gradu, Sisak, na kojem je sudjelovao veliki broj udruga iz cijele Hrvatske, između kojih i članovi udruge OSI – osoba s invaliditetom Kutina. Uvodnu riječ početka druženja imali su predsjednik udruge „UTI“, gradonačelnica grada Siska, Kristina Ikić Baniček i župan Sisačko – moslavački, Ivo Žinić.

Nakon uvodne riječi slijedio je doručak, a zatim je započelo natjecanje u beli, pikadu i kuglanju. Naši članovi su sudjelovali u sve tri kategorije natjecanja, te osvojili srebro u pikadu. Također je organizirano mjerenje šećera i masnoće u krvi u suradnji sa Dentamedom d.o.o.